Užív. meno

HesloZabudnuté heslo?

Nezaregistrovaný?
Registrujte sa!
 
Haniska » EUROBUS

Obecný úrad v Haniske vyzýva občanov, ktorí majú požiadavky, návrhy alebo námietky k autobusovej doprave v Našej obci, nech to oznámia písomne, telefonicky alebo osobne do 26.8.2016 na Obecný úrad v Haniske.

Oznamy » Odber krvi

Obec Haniska vás pozýva v rámci osláv Dní obce Haniska v spolupráci s Národnou transfúznou stanicou na odber krvi a to dňa 31.8.2016 ( v stredu) od 8.00 do 11.00 hod. v budove Obecného úradu. Záujemcovia, ktorí chcú darovať túto vzácnu tekutinu, nech sa nahlásia na Obecnom úrade. Nikdy neviete, kedy ju budete potrebovať.
Najlepší jubilant, s najvyšším počtom odberov, získa od starostu obce odmenu.

Oznamy » Obmedzenia v doprave

Vážení občania, upozorňujeme Vás na zmeny v doprave v obci Haniska v nedeľu 21. augusta 2016 v súvislosti s futbalovým zápasom 3. kola II. ligy medzi VSS Košice a Lipanmi, a to takto: v čase od 15.00 hod. do 18.30 hod. bude ulica Majer prejazdná iba jednosmerne, a to v smere do obce od Košíc. Smer od námestia do Košíc bude uzavretý. Ulica Školská bude uzavretá v oboch smeroch. Prosíme občanov bývajúcich na ulici Majer, aby v čase od 15.30 hod. do 19.30 hod. neparkovali svoje automobily na ulici. Taktiež prosíme všetkých Hanišťanov, aby išli na futbal pešo, nie autom.

Oznamy » Dni obce 2016 - športové turnaje

Prosíme jednotlivcov a kolektívy, ktorí majú záujem zúčastniť sa v rámci osláv Dni obce Haniska 2016 na turnajoch v tenise (dvojhra a štvorhra), minifutbale, beachvolejbale a silných mužov do súťaže strongman, nech sa prihlásia na Obecnom úrade do stredy 24.8.2016.

Oznamy » Rozhodnutie R 4

MDVRR SR ako špeciálny stavebný úrad pre diaľnice a rýchlostné cesty povoľuje časovo obmedzené predčasné užívanie stavebných objektov a zároveň povoľuje užívanie objektov stavby R4. Úplne znenie rozhodnutia je zverejnené v sekcii samospráva - dokumenty - verejné vyhlášky.

« Predchádzajúca[1] 2 3 ... 191 Nasledujúca »
SMS-info
Zasielanie správ službou SMS-info

RZO Hornád

Okolie Košíc

Okolité obce

Viac z obce
Rímskokatolická farnosť
Základná škola
Old Boys
FK HANISKA
Haniska Flyers

Dni obce Haniska

 
- Stránka vygenerovaná za 0.09 sekúnd -