Užív. meno

HesloZabudnuté heslo?

Nezaregistrovaný?
Registrujte sa!
 
Šport » Pozvánka na futbal

FK Haniska pozýva všetkých priaznivcov futbalu na domáci zápas medzi

FK Haniska a ŠK Odeva Lipany,

ktorý sa odohrá v sobotu 27. mája 2017 o 17.00 hod.

Zároveň Vás upozorňujeme na zmeny v doprave a to takto:
V čase od 15.30 hod. do 19.30 hod. bude ulica Majer prejazdná iba jednosmerne, a to v smere do obce od Košíc. Smer od námestia do Košíc bude uzavretý. Ulica Školská bude uzavretá v oboch smeroch. Prosíme občanov bývajúcich na ulici Majer, aby v čase od 15.30 hod. do 18.30 hod. neparkovali svoje automobily na ulici.
Taktiež prosíme všetkých Hanišťanov, aby išli na futbal pešo, nie autom.

Šport » FK Haniska - oznam

Starosta obce Haniska a FK Haniska oznamujú, že dlhoroční futbaloví funkcionári sa rozhodli ukončiť svoju činnosť vo futbalovom klube, preto hľadáme nasledovníka alebo skupinu ľudí, ktorí sa budú od novej sezóny venovať futbalu v Haniske. Záujemcov o pokračovanie vo futbalovej tradícii našej obce očakávame na osobnom stretnutí vo štvrtok 25.5.2017 o 18.00 hod. na Obecnom úrade alebo môžu kontaktovať starostu obce Miloša Barcala.

Haniska » Oznam

Vážení občania,
v noci z utorka 9.5. na stredu 10.5. došlo v obci Belža ku krádeži rôznych vecí ako sú kosačky, píly na železo, rôzne káble a podobne, ku ktorým sa dostali zničením garážových brán či kladiek a zámkov na dverách. Zlodeji boli prichytení pri čine, ale podarilo sa im ujsť.
Preto Vás žiadame, ak by Vám niekto ponúkal takéto veci, oznámte to na polícií, pretože tieto veci môžu pochádzať z trestnej činnosti.

Oznamy » IBV Kertešňa II. – Verejné inžinierske siete a komunikácie -

Obec Sokoľany ako príslušný stavebný úrad oznamuje začatie kolaudačného konania pre stavbu IBV Kertešňa II - Verejné inžinierske siete a komunikácie. Úplné znenie oznámenia je uverejnené na stránke obce Haniska v sekcii samospráva - dokumenty - verejné vyhlášky.

Oznamy » Haniska - prekládka VN vedenia - kolaudačné konanie

Obec Haniska ako príslušný stavebný úrad oznamuje začatie kolaudačného konania pre stavbu Haniska - prekládka VN vedenia. Úplné znenie oznámenia je uverejnené na stránke obce Haniska v sekcii samospráva - dokumenty - verejné vyhlášky.

« Predchádzajúca[1] 2 3 ... 210 Nasledujúca »
SMS-info
Zasielanie správ službou SMS-info

RZO Hornád

Okolie Košíc

Okolité obce

Viac z obce
Rímskokatolická farnosť
Základná škola
Old Boys
FK HANISKA
Haniska Flyers

Dni obce Haniska

 
- Stránka vygenerovaná za 0.07 sekúnd -